همزمان با اربعین اباعبدالله الحسین (ع) صورت گرفت؛

عزاداری هیات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در مشهد مقدس

به مناسبت فرا رسیدن اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین (ع)، هيات دانشجويي محبان اهل بيت (ع) دانشگاه آزاد اسلامي قزوين با حضور در مشهد مقدس، در كنار بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) به عزاداری پرداخت.

هيات محبان اهل بيت (ع) این دانشگاه هر سال با حضور در مشهد مقدس با عزاداري و سينه زني، ارادت خود به خاندان اهل بيت (ع) را نشان می‌دهد و امسال نیز در ایام ماه صفر، باشکوه هرچه تمام‌تر به عزاداری پرداخت.

در اين مراسم باشکوه دکتر موسی خانی، اعضای هيات ریيسه، استادان، كاركنان و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي قزوين با سینه زنی و زنجیرزنی در غم مظلومیت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) عزاداری کردند.

شایان ذکر است؛ هیات محبان اهل بیت (ع) دانشگاه آزاد اسلامی قزوین هر سال در ایام محرم در مسجد امام رضا (ع) این دانشگاه میزبان عزاداران حسینی از جمله استادان، کارکنان و دانشجویان دلباخته‌ی سید و سالار شهیدان است که در فضایی معنوی در سوگ امام حسین (ع) عاشقانه عزاداری می‌کنند و در نهایت با قرعه‌کشی از میان دانشجویان حاضر در این مراسم، این کاروان راهی مشهد مقدس شده و در جوار بارگاه ملکوتی امام هشتم شیعیان به عزاداری می‌پردازد.