همزمان با سوم خرداد سالروز غرورآفرین فتح خرمشهر صورت گرفت

اساتید،دانشجویان وکارکنان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در سالروز آزاد سازی خرمشهر با خانواده شهید احمد عبدالهاشمی دیدار کردند.

به گزارش واحد اطلاع رسانی حوزه فرهنگی،همزمان با فرارسیدن سوم خرداد سالروز غرورآفرین خرمشهر و در راستای ادای احترام به شهدا و تکریم خانواده شهدای گرانقدر جمعی از اساتید،دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با خانواده شهید احمد عبدالهاشمی از شهدای هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

حجت الاسلام والمسلمین صفی خانی ومدیرکل فرهنگی دانشگاه ضمن تبریک سالروز آزاد سازی خرمشهرافزودنذ:فتح خرمشهر یکی از بزرگترین و مهمترین دستاورد های هشت سال دفاع مقدس است که توسط رزمندگان غیور و پرافتخار این سرزمین در مقابل دشمن تا به دندان مسلح بدست آمده است.

ایشان بااشاره به  رشادت ها وجانفشانی های  رزمندگان،ایثارگران وشهدا در طول هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد:امروزاگر امنیت و آسایشی در این کشور بوجود امده است همه را مدیون فداکاری، ایثارو از خود گذشتگی همه این عزیزان هستیم وامروزادای احترام به خون شهدا ،آرمان های شهدا را پاس داشتن و تکریم خانواده معظم شهدا وظیفه ماست.

لازم به ذکر است شهید احمد عبدالهاشمی در عملیات والفجر 8 به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. چهار فرزند این شهید بزگوار از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین هستند که در رشته های مختلف در حال تحصیل می باشند.

مداحی ،خاطره گویی توسط همسر و فرزند ارشد شهید،اهدای تندیسی از شهید احمد عبدالهاشمی ازدیگر برنامه ای این دیدار بود.

این برنامه با همکاری ستاد شاهد و ایثار دانشگاه،کانون علمی و فرهنگی ایثار وحوزه فرهنگی برگزار گردید.

عکس وخبر:مسعود زیاری