مراسم معنوی اعتکاف  در مسجد امام رضا(ع) دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار گردید.

به گزارش واحد اطلاع رسانی حوزه فرهنگی،همزمان با فرارسیدن 13 رجب سالروز ولادت با سعادت حضرت علی(ع) و ایام البیض مراسم معنوی اعتکاف با حضور بیش از یکصد نفر از دانشجویان خواهر به مدت سه روز در مسجد امام رضا(ع) دانشگاه برگزار گردید.

ازبرنامه های این دوره از مراسم معنوی اعتکاف می توان به برگزاری کارگاه های مشاوره ای ،مذهبی و فرهنگی،قرائت مناجات حضرت علی(ع)،دعای توسل، ختم گروهی کل قرآن بصورت روزانه ، تفسیر قرآن،پاسخگویی به احکام شرعی،برگزاری حلقه های معرفت،با حضور اساتید دانشگاه و حوزه حجت الاسلام والمسلمین دکتر حیدری،حجت الاسلام والمسلمین محمد حسینی ،حجت الاسلام والمسلمین قدس،سرکارخانم دکتر باقری،سرکارخانم موسوی وخانم یزدی پور و خانم صادقی ازقم توان اشاره کرد.

در دومین شب از ایام البیض و مراسم معنوی اعتکاف دکتر موسی خانی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با حضور درجمع متعکفین و ایراد سخنرانی دانشجویان معتکف را به حفظ اثرات معنوی بدست آمده از حضور در برنامه پرفیض اعتکاف سفارش نمود. در حاشیه این برنامه تعداد 10 نفر از معتکفین به قید قرعه جهت عزیمت به کربلای معلی انتخاب شدند .

در این مراسم معنوی معتکفین با انجام اعمال خاص این ایام خود را برای  تقرب و نزدیکی هر چه بهتر و بیشتر به خداوند آماده می سازند.

این دوره بعنوان چهارمین دوره از مراسم معنوی اعتکاف از سوی دانشجویان با استقبال بسیار خوبی در مسجد امام رضا(ع) دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار گردید .